On 4/25/06, Andrei Pascal <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Cica noi (http://www.romsym.ro) vindem. Iar suportul il asigura direct
> cei de la Red Hat conform subscription-ului pe care-l cumperi (Basic,
> Standard, Premium).
>
>
> Numa' bine,
>
> Ave
>

Pai si ce am auzit atunci de S&T? Si de inca vreo 2-3 mai mici?
Si cu suportul on-site cum ramane, ca unii vor? Ar fi destul de
costisitor sa aduci toata ziua pe cineva din UK/USA... in comparatie
cu o resursa locala, fie ea si scumputa.
Toti vand si dau suportul mai departe, nu are nimeni suficienta
expertiza sau vointa sa o formeze? Ca ma gandesc ca e cazul
clasic de servicii bun pentru o piata ca a noastra.

Alte pareri?

peace,
_bogdan_

_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui