On 4/25/06, Andrei Pascal <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Cica noi (http://www.romsym.ro) vindem. Iar suportul il asigura direct > cei de la Red Hat conform subscription-ului pe care-l cumperi (Basic, > Standard, Premium). > > > Numa' bine, > > Ave >
Pai si ce am auzit atunci de S&T? Si de inca vreo 2-3 mai mici? Si cu suportul on-site cum ramane, ca unii vor? Ar fi destul de costisitor sa aduci toata ziua pe cineva din UK/USA... in comparatie cu o resursa locala, fie ea si scumputa. Toti vand si dau suportul mai departe, nu are nimeni suficienta expertiza sau vointa sa o formeze? Ca ma gandesc ca e cazul clasic de servicii bun pentru o piata ca a noastra. Alte pareri? peace, _bogdan_ _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
