Tiberiu ATUDOREI wrote: > Man, nu o lua chiar asa. Nu ma deranjeaza faptul ca trebuie sa facem > eu si cu sin si cu cmatei o minisedinta sa hotaram pe care dintre noi > l-ai taxat de looser:). > Eu unul am specificat foarte clar ca pozitia mea nu are nimic de-a > face faptul ca maninc o piine (recunosc, destul de alba) de la Oracle. > Oracle NU jumuleste pe RedHat. Daca Oracle isi propunea sa termine cu > RHAT, fii sigur ca termina cu ei de mult. RedHat a ajuns ce a ajuns si > datorita lui Oracle.
o s-o tineti asa pana va plictisiti. Silviu are o obsesie cu platitul pentru folosirea unei distributii de linux, platirea update-urilor cu un fee pe an (asta e culmea, nici macar ms nu te taxeaza pe update-uri). sin _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
