Laurentiu Coica wrote:
On 2/5/07, lonely wolf <[EMAIL PROTECTED]> wrote:nice one. mi-a placut. dar de ce nu ai scris direct pe humor ?Poate pentru ca humor este lista moderata si s-a gindit ca "nu trece". Gusturile nu se discuta.
Dar te poti caca pe ele. _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
