Eu i-as recomanda sqwebmail din motive de performanta (nu mai stai de fiecare data sa iei mailurile prin imap/pop)

----- Original Message ----- From: "Dan Uscatu" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "Romanian Linux Users Group" <[email protected]>
Sent: Tuesday, February 20, 2007 6:12 PM
Subject: [rlug] [newbie] webmail pentru 10.000 useri


se da un site cu 10.000 useri. se vrea implementarea unei solutii webmail. criterii:

- stabilitate (astia 10.000 isi vor verifica emailul foarte des, cel mai probabil)
- simplitate (userii nu au aptitudini tehnice).

persoana in charge doreste sa aleaga intre:

squirrel
horde
round cube

si are nevoie de niste hint-uri de la cei care folosesc deja.

cu multumiri din partea lui

----
Where is Spiderman ?
He quit.


_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug



_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui