Eu i-as recomanda sqwebmail din motive de performanta (nu mai stai de
fiecare data sa iei mailurile prin imap/pop)
----- Original Message -----
From: "Dan Uscatu" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "Romanian Linux Users Group" <[email protected]>
Sent: Tuesday, February 20, 2007 6:12 PM
Subject: [rlug] [newbie] webmail pentru 10.000 useri
se da un site cu 10.000 useri. se vrea implementarea unei solutii webmail.
criterii:
- stabilitate (astia 10.000 isi vor verifica emailul foarte des, cel mai
probabil)
- simplitate (userii nu au aptitudini tehnice).
persoana in charge doreste sa aleaga intre:
squirrel
horde
round cube
si are nevoie de niste hint-uri de la cei care folosesc deja.
cu multumiri din partea lui
----
Where is Spiderman ?
He quit.
_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug