Salut! Nu vreau sa pornesc o flama, dar de ceva timp caut raspunsuri la intrebarea : de ce a aparut pulse audio cind alsa isi face foarte bine treaba? Ce nu are alsa si are pulse? Care sunt avantajele si dezavantajele unuia asupra celuilalt? Multumesc
_______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
