Salut!
Nu vreau sa pornesc o flama, dar de ceva timp caut raspunsuri la
intrebarea : de ce a aparut pulse audio cind alsa isi face foarte bine
treaba? Ce nu are alsa si are pulse?
Care sunt avantajele si dezavantajele unuia asupra celuilalt?
Multumesc
_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui