On 05/17/2009 02:40 PM, lonely wolf wrote:

PS: si mie imi displace PA si m-am certat cu Lennart pe tema asta.

Lennart si citiva dintre colegii lui cred ca daca au ajuns sa lucreze unde lucreaza (la RH) asta ii face super-genii si detinatori ai adevarului absolut. Din fericire au si multi colegi decenti.

--
nicu :: http://nicubunu.ro :: http://nicubunu.blogspot.com
Open Clip Art Library: http://www.openclipart.org
my Fedora stuff: http://fedora.nicubunu.ro/

_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui