On 05/17/2009 02:40 PM, lonely wolf wrote:
PS: si mie imi displace PA si m-am certat cu Lennart pe tema asta.
Lennart si citiva dintre colegii lui cred ca daca au ajuns sa lucreze unde lucreaza (la RH) asta ii face super-genii si detinatori ai adevarului absolut. Din fericire au si multi colegi decenti.
-- nicu :: http://nicubunu.ro :: http://nicubunu.blogspot.com Open Clip Art Library: http://www.openclipart.org my Fedora stuff: http://fedora.nicubunu.ro/ _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
