On 07/07/2010 11:27 PM, Laurentiu STEFAN wrote: > Pe Switch ledul de conexiune se tot aprinde si se stinge. Am incercat si cu > alt cablu si cu ala nu se aprinde deloc ledul la SW.
Cumpara un patch cord gata facut cat6 (Sau na, ia o bucata de cablu cat5e daca se poate belden sau ceva de cine ai auzit, fa un cablu si vezi daca merge) -- Dan Borlovan Datagroup-Int _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
