On 07/07/2010 11:27 PM, Laurentiu STEFAN wrote:

> Pe Switch ledul de conexiune se tot aprinde si se stinge. Am incercat si cu
> alt cablu si cu ala nu se aprinde deloc ledul la SW.

Cumpara un patch cord gata facut cat6

(Sau na, ia o bucata de cablu cat5e daca se poate belden sau ceva de 
cine ai auzit, fa un cablu si vezi daca merge)

-- 
Dan Borlovan
Datagroup-Int
_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui