2010/7/7 Andrei-Florian Staicu <[email protected]>:
>  On 7/7/2010 17:24, Petru Ratiu wrote:
>> Eventual cu niste pv intre dd si nc. Sau cu scula aia de testat
>> reteaua care momentan imi scapa.
> iperf

Asta, mersi.

-- 
Petre "lapsus ii zicea, domnule!"
_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui