> On 07/07/2010 11:27 PM, Laurentiu STEFAN wrote:
>> Pe Switch ledul de conexiune se tot aprinde si se stinge. Am incercat si
>> cu
>> alt cablu si cu ala nu se aprinde deloc ledul la SW.
>>
>> Acu am vazut alta anomalie... pe conexiunea de exterior am:
>>
>> 64 bytes from ir1.fp.vip.ch1.yahoo.com (87.248.122.122): icmp_seq=10
>> ttl=56
>> time=0.000 ms
>>
>> 0.000 ms? Oi avea eu net bunicel da nici chiar asa.....
> miroase a proxy arp facut prost.

Mie-mi miroase a CPU frecat, kernel prost, calcule matematice ca-n
bacalaureatul 2010..
Ai virtualizare ?

_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui