> On 07/07/2010 11:27 PM, Laurentiu STEFAN wrote: >> Pe Switch ledul de conexiune se tot aprinde si se stinge. Am incercat si >> cu >> alt cablu si cu ala nu se aprinde deloc ledul la SW. >> >> Acu am vazut alta anomalie... pe conexiunea de exterior am: >> >> 64 bytes from ir1.fp.vip.ch1.yahoo.com (87.248.122.122): icmp_seq=10 >> ttl=56 >> time=0.000 ms >> >> 0.000 ms? Oi avea eu net bunicel da nici chiar asa..... > miroase a proxy arp facut prost.
Mie-mi miroase a CPU frecat, kernel prost, calcule matematice ca-n bacalaureatul 2010.. Ai virtualizare ? _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
