On Wednesday 09 February 2005 14:21, Mihai Rusu wrote: [..] > LOL. Stersul si crearea de fisiere are treaba cu drepturile care le are > acel user pe directorul care contine fisierul in consecinta si nu are nici > o treaba cu fisierul pe care se actioneaza. Din moment ce pe director > userul poate scrie, poate face ce vrea.
De fapt m-a intrigat ca poti sa stergi un fisier dar nu poti scrie in el si nici nu poti sa faci chmod, chown, etc. -- Serghei. --- Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/
