> Mandrake nu are!!!! Gentu are!!! :P
> 
> rulezi /lib/libc.so.6 sau /lib/tls/libc.so.6.
> 
> sau getconf GNU_LIBPTHREAD_VERSION
> 
[EMAIL PROTECTED] mircea]$ getconf GNU_LIBPTHREAD_VERSION
NPTL 2.3.3

> PS: Glumeam faza cu Mandrake si Gentu :P
> 
 Da, m-am prins ca le-ai inversat intre ele ;), acum unde zace un
tutorial/cartzoi/referinta pt. particularitatile acestei splendide (
daca nu chiar singurei ;) implementari multithreadiene ???
Adica eventual o sinteza cu chestiile prin care  se deosebeshte de
Posix-ul standard, eventual ceva exemple de programashe care folosesc
latest features.
 De gtk si pixbuffs probabil ca aia e nu s-a omorit nimeni cu ele :(


   Mircea "Mandrake has it !!!" C.

--- 
Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/


Raspunde prin e-mail lui