> Mandrake nu are!!!! Gentu are!!! :P > > rulezi /lib/libc.so.6 sau /lib/tls/libc.so.6. > > sau getconf GNU_LIBPTHREAD_VERSION > [EMAIL PROTECTED] mircea]$ getconf GNU_LIBPTHREAD_VERSION NPTL 2.3.3
> PS: Glumeam faza cu Mandrake si Gentu :P > Da, m-am prins ca le-ai inversat intre ele ;), acum unde zace un tutorial/cartzoi/referinta pt. particularitatile acestei splendide ( daca nu chiar singurei ;) implementari multithreadiene ??? Adica eventual o sinteza cu chestiile prin care se deosebeshte de Posix-ul standard, eventual ceva exemple de programashe care folosesc latest features. De gtk si pixbuffs probabil ca aia e nu s-a omorit nimeni cu ele :( Mircea "Mandrake has it !!!" C. --- Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/
