Mini Me wrote:

>Am facut un vpn intre trei locatii. Totul merge ok (pinguri intre
>computere, browsing, transfer).
>Problema este ca nu pot accesa din celelalte locatii decat printr-un
>"\\192.160.xx.xx" (win).
>Imi poate spune careva care ar fi solutia sa fie listate toate
>computerele in 'My Network Places'? Nu stiu daca e win related sau
>server related.
>
>--- 
>Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/
>
>
>
>
>  
>
fie faci bridge-uri intre retele, fie pui servere wins care sa (se) 
anunte remote



--- 
Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/


Raspunde prin e-mail lui