Mini Me wrote: >Am facut un vpn intre trei locatii. Totul merge ok (pinguri intre >computere, browsing, transfer). >Problema este ca nu pot accesa din celelalte locatii decat printr-un >"\\192.160.xx.xx" (win). >Imi poate spune careva care ar fi solutia sa fie listate toate >computerele in 'My Network Places'? Nu stiu daca e win related sau >server related. > >--- >Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/ > > > > > > fie faci bridge-uri intre retele, fie pui servere wins care sa (se) anunte remote
--- Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/
