Daca au asa "ganduri bune", sa se prezinte - le e rusine cu numele adevarat?
"Viitorul copiilor nostri"? Pai, probabil e vorba de "copiii PSD" - CAND s-a gandit vreodata PSD la viitorul copiilor din Romania, altii decat ai lor??? ca nu i-a interesat decat sa-si umfle teshchereaua proprie! Bleah! ce minciuni gogonate! Codruta From: Marlene Dietrich Da, dar aceste dame se gandesc la viitorul copiilor nostri, spre deosebire de presedintele Traian Basescu, care considera ca ne putem descurca doar cu suplinitori. Crede domnul presedinte ca profesori din China ii pot invata mai bine limba romana pe copiii nostri? Arhitectura <[EMAIL PROTECTED]> wrote: Ce mizerie ! A inceput campania electorala. Dupa ce a stat 11 ani la guvernare, 11 ani in care nu a facut decat sa fure si a comis adevaratul genocid al pensionarilor, PDS isi scoate la inaintare damele ca sa sensibilizeze populatia cu hormonii. Penibil ! Cat despre distrugerea parcului Bordei, ea este rezultatul acelorasi 11 ani in care Iliescu a facut tot ce a putut ca sa nu se retrocedeze nimic sau sa se retrocedeze pe ici pe colo in punctele esentiale ce interesau doar pe baronii PSD. Ati vrut sa cumparati toata tara pt. ca omul de rand sa ramana la mana acelorasi cateva mii de politruci de pe vremea lui Ceausescu. Uite ca a venit un capitalist "malefic" care v-a facut cu acte in regula, v-a facut prin tribunale, v-a facut cu sentinte si datorita imbecilitatii antecesorilor vostrii ce nici macar nu au expropriat cu acte in regula, platim DIN NOU, TOT NOI, tot cetateanul de rand. Am platit pentru toate recursurile in anulare emise la ordinile lui Iliescu si anulate prin strainataturi si platim din nou tot noi, tot cetatenii de rand si disparitia parcurilor. Oricum, pentru cineva "nascut" acum 3 zile pe internet, ca nici Google nu va da alta varsta, e bine. Pacat ca o sa "decedati" imediat dupa primul sondaj electoral. Cu stima, Dicu-Sava Cristian www.dsclex.ro PS Apoi daca am de ales intre voi, fiul unui mason delator la securitate, "toate panzele sus", un bufon paranoic si un cioban, mai bine votez Noua Dreapta. -- Puteti contribui cu 2% din impozitul pe venitul Dvs. la combaterea defrisarilor abuzive. Detalii cont la: www.arin.ro

