Eu cred ca e cam devreme. Am castigat acum doi ani si
am primit plicul la jumatatea lui iunie. 
Oricum, vezi si pe www.paginaloteristilor.com, pe
forum. Daca au inceput sa apara castigatori, sigur
vreunul a postat deja.  --- moisabogdan2000
<[EMAIL PROTECTED]> wrote:

> alice, 
> tocmai citeam mesaje ale celor care au castigat anul
> trecut si cei care 
> postasera primisera in perioada 20 aprilie 10 mai.
> de aceea eram 
> curios. ca am aplicat si eu si.....astept. merci de
> raspuns.
> 
> 


__________________________________________________
Do You Yahoo!?
Tired of spam?  Yahoo! Mail has the best spam protection around 
http://mail.yahoo.com 

Raspunde prin e-mail lui