eu am primit deja plicul, chiar acum o luna. e drept ca ceva mai repede, pentru ca sunt in US, dar am citit pe forumul loteristilor ca de pe la inceputul lui aprilie au inceput sa ajunga si in Ro.
--- In [email protected], "Mircea Balaceanu" <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > incerc sa fac haz de necaz, desi cu greu si nu stiu daca este cazul, > poate ca unii doar vor avea impresia ca primesc plicuri 'castigatoare' > in posta din RO - cum vedem, cei de aici, orice este posibil in tara > asta... chiar, anul asta, ce culoare credeti ca vor avea scrisorile ? > deschidem un poll pe tema asta, sau sa deschidem un alt poll si sa > punem intrebarea ce rezultate vor 'iesi' la referendumul din 19 mai..? > > * Alice, ai dreptate - din mai incepe oficial anuntarea castigatorilor > dv2007/8, si tine pana'n iulie, fix 3luni, zice pe pagina lor. > > sanatate si mai ales noroc, > mircea >

