salut, felicitari in primul rand, am mai auzit despre cazuri asemanatoare.
statistic vorbind acestea pot fi numite exceptii - pentru cei care castiga DV atunci cand se afla in SUA - inseamna ca sunt mai mult decat norocosi (ceea ce e foarte bine pentru ei). informatia despre anuntarea castigatorilor DV in perioada mai-iulie am gasit'o aici: http://travel.state.gov/visa/immigrants/types/types_1318.html (instructiuni participare) faptul ca scrisorile se trimit mai devreme decat in perioada specificata in instructiuni, cred ca nu e atat de important - e bine ca se trimit scrisorile mai devreme - in sensul ca de obicei intarzierea este penalizata. care sunt pasii pe care trebuie sa'i urmeze un castigator DV dupa ce a fost instiintat? toate cele bune, mircea --- In [email protected], "Florin V." <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > eu am primit deja plicul, chiar acum o luna. e drept ca ceva mai > repede, pentru ca sunt in US, dar am citit pe forumul loteristilor ca > de pe la inceputul lui aprilie au inceput sa ajunga si in Ro.

