--- In [email protected], "cultural_society_orpheus" 
<[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> Stimate Dle Bota
> Informatiile despre sectiile de votare sunt OK.
--vai multumesc, chiar ma gandeam daca o sa iti trec CTC'ul.

> Dar cine este Civic Net?Org pt apararea idealurilor din 1989-1990?
--nu stiu, dar baietii se semneaza. contacteaza'i, scoate'i la o 
prajitura.

> Dupa cate stiu dreptul la vot il au cei care au cetatenie romana si 
> dupa cate banuiesc romanii din Rep Moldova si Ukraina care au 
> cetatenie romana sunt demult in Romania sau aiurea in Europa.(doar 
> au intrat in UE,nu?-cu cetatenia romana.)
> Aceste adrese publice catre MAE dar si inflamante si calomnioase pe 
> acest site nu cumva se abat de la regulile acestui site ?
--nu. omul a trimis o adresa publica si a zis ca si altii sa o stie. 
nu e reclama la ceva, ci ingrijorare la o stare de fapt. daca e 
adevarata sau nu, exagerata sau nu, e alta poveste.
totodata, te rog sa remarci ca pe site'ul asta apar si chestii pro-
PSD/anti-Basescu (tu, adica), cat si anti-PSD/pro-Basescu. asa am zis 
noi ca putem tine balanta cat de cat. sper sa apreciezi chestia asta. 
daca nu, iti urez drum bun spre alte grupuri mai specializate, gen 
cafeneaua.

m.

Raspunde prin e-mail lui