--- In [email protected], "cultural_society_orpheus" <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > Stimate Dle Bota > Informatiile despre sectiile de votare sunt OK. --vai multumesc, chiar ma gandeam daca o sa iti trec CTC'ul.
> Dar cine este Civic Net?Org pt apararea idealurilor din 1989-1990? --nu stiu, dar baietii se semneaza. contacteaza'i, scoate'i la o prajitura. > Dupa cate stiu dreptul la vot il au cei care au cetatenie romana si > dupa cate banuiesc romanii din Rep Moldova si Ukraina care au > cetatenie romana sunt demult in Romania sau aiurea in Europa.(doar > au intrat in UE,nu?-cu cetatenia romana.) > Aceste adrese publice catre MAE dar si inflamante si calomnioase pe > acest site nu cumva se abat de la regulile acestui site ? --nu. omul a trimis o adresa publica si a zis ca si altii sa o stie. nu e reclama la ceva, ci ingrijorare la o stare de fapt. daca e adevarata sau nu, exagerata sau nu, e alta poveste. totodata, te rog sa remarci ca pe site'ul asta apar si chestii pro- PSD/anti-Basescu (tu, adica), cat si anti-PSD/pro-Basescu. asa am zis noi ca putem tine balanta cat de cat. sper sa apreciezi chestia asta. daca nu, iti urez drum bun spre alte grupuri mai specializate, gen cafeneaua. m.

