--- In [email protected], "Mihail Bota" <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > --- In [email protected], "cultural_society_orpheus" > <cultural_society_orpheus@> wrote: > > Stimate Dle Bota > > Informatiile despre sectiile de votare sunt OK. > --vai multumesc, chiar ma gandeam daca o sa iti trec CTC'ul. > > > Dar cine este Civic Net?Org pt apararea idealurilor din 1989- 1990? > --nu stiu, dar baietii se semneaza. contacteaza'i, scoate'i la o > prajitura. > > > Dupa cate stiu dreptul la vot il au cei care au cetatenie romana si > > dupa cate banuiesc romanii din Rep Moldova si Ukraina care au > > cetatenie romana sunt demult in Romania sau aiurea in Europa. (doar > > au intrat in UE,nu?-cu cetatenia romana.) > > Aceste adrese publice catre MAE dar si inflamante si calomnioase pe > > acest site nu cumva se abat de la regulile acestui site ? > --nu. omul a trimis o adresa publica si a zis ca si altii sa o stie. > nu e reclama la ceva, ci ingrijorare la o stare de fapt. daca e > adevarata sau nu, exagerata sau nu, e alta poveste. > totodata, te rog sa remarci ca pe site'ul asta apar si chestii pro- > PSD/anti-Basescu (tu, adica), cat si anti-PSD/pro-Basescu. asa am zis > noi ca putem tine balanta cat de cat. sper sa apreciezi chestia asta. > daca nu, iti urez drum bun spre alte grupuri mai specializate, gen > cafeneaua. > > m. > Tu de care parte esti "dle Bota"?De unde stii ca sant PSD?Dupa cum stie toata lumea in parlament au votat toate partidele pt suspendare in afara de PD. Si de ce anti Basescu inseamna numai PSD.?Sincer nu sant inscris in nici un partid,dar ma incita mesajele revolutionare,"ingrijorate"si "civice"publicate aici.Si cateodata ma amuza sa le raspund si sa starnesc un pic "civicele" Si am senzatia ca urandu-mi drum bun va cam deranjeaza opiniile mele (ceea ce ma bucura)si trag concluzia ca cine canta fals in corul vostru e dat deoparte.Cine nu e cu noi e impotriva noastra,nu? Despre balanta da ,ai zis corect-o tineti cata de cat. Cat despre cafenea iar ai zis bine.Spre deosebire de cafeneaua virtuala in cea reala poti asculta pareri pro,contra ,poti sa studiezi interlocutorul si nu te da nimeni afara deoarece e publica si beneficiezi de protectia consumatorului-ceea ce nu se poate spune despre cafeneaua virtuala. CM Faptul ca ai pus la dispozitie date despre locatiile unde pot vota pt referendum cetatenii romani din diaspora fac nule si neavenite toate petitiile si reclamatiile civicelor din Moldova,Ukraina sau de unde or fi ele catre MAE,parchet etc si confirma ce am afirmat in mesajul anterior
***Apeluri umanitare George Cuzuc: website http://www.cuzuc.netfirms.com/index.htm Emilia Baba-Paun: website http://www.help-ema.puls-il.ro ------------------------------------------------------------- **[RomaniaUSA] "Romani. Pur si Simplu" ------------------------------------------------------------- http://egroups.yahoo.com/group/romaniausa Yahoo! Groups Links <*> To visit your group on the web, go to: http://groups.yahoo.com/group/romaniausa/ <*> Your email settings: Individual Email | Traditional <*> To change settings online go to: http://groups.yahoo.com/group/romaniausa/join (Yahoo! ID required) <*> To change settings via email: mailto:[EMAIL PROTECTED] mailto:[EMAIL PROTECTED] <*> To unsubscribe from this group, send an email to: [EMAIL PROTECTED] <*> Your use of Yahoo! Groups is subject to: http://docs.yahoo.com/info/terms/

