--- In [email protected], "cultural_society_orpheus" 
<[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Sunt de partea binelui, la fel ca Superman, Batman si SG-1 din 
Stargate. Dar ca sa iti raspund serios la intrebare: nu sunt de 
partea nimanui, dar total impotriva PSD. Numai ca asta e problema mea 
si nu cred ca te priveste.
Nu am spus ca esti PSD, ci pro-PSD/anti-Basescu, ceea ce este ceva 
diferit.
Nu ma deranjeaza opiniile tale, atat timp cat nu sunt flame si 
trollisme, ceea ce se cam apropie. Ca dovada, ti s'au postat mesajele 
suficient de lungi ca lumea sa devina constienta ca existi, asa ca nu 
ai de ce sa te plangi. Asa ca te'as ruga sa iti temporizezi oleaca 
mesajele, caci nu suntem la sedintele de demascare din uscatoria 
blocului.

In aceeasi linie, nu ti'am aprobat inca mesajul celalalt in care erai 
foarte ultragiat de mesajul postat de Ana. Daca te'ai fi uitat atent, 
ea a intrebat ce parere avem despre chestia aia si nu a zis sa votam 
neaparat. Tu, in schimb, ai ales sa pui intrebari demne de sendintele 
de partid. Aprobarea mesajului Anei este responsabilitatea mea, dupa 
cum este mentinerea in pending al celui scris de tine, pentru ca este 
flame. 
Sper ca gasesti lucrurile astea fair enough si incepi sa iti modulezi 
oleaca interventiile.

Mihai

>  Tu de care parte esti "dle Bota"?De unde stii ca sant PSD?Dupa cum 
> stie toata lumea in parlament au votat toate partidele pt suspendare
> in afara de PD.
> Si de ce anti Basescu inseamna numai PSD.?Sincer nu sant inscris in 
> nici un partid,dar ma incita mesajele 
> revolutionare,"ingrijorate"si "civice"publicate aici.Si cateodata 
ma 
> amuza sa le raspund si sa starnesc un pic "civicele"
> Si am senzatia ca urandu-mi drum bun va cam deranjeaza opiniile mele
> (ceea ce ma bucura)si trag concluzia ca cine canta fals in corul 
> vostru e dat deoparte.Cine nu e cu noi e impotriva noastra,nu?
> Despre balanta da ,ai zis corect-o tineti cata de cat.
> Cat despre cafenea iar ai zis bine.Spre deosebire de cafeneaua 
> virtuala in cea reala poti asculta pareri pro,contra ,poti sa 
> studiezi interlocutorul si nu te da nimeni afara deoarece e publica 
> si beneficiezi de protectia consumatorului-ceea ce nu se poate 
spune 
> despre cafeneaua virtuala.
>                         CM
> Faptul ca ai pus la dispozitie date despre locatiile unde pot vota 
> pt referendum cetatenii romani din diaspora fac nule si neavenite
> toate petitiile si reclamatiile civicelor din Moldova,Ukraina sau 
de 
> unde or fi ele catre MAE,parchet etc si confirma ce am afirmat in 
> mesajul anterior
>


Raspunde prin e-mail lui