salutare la toata lumea, daca in afara centrelor postate de Mihai mai jos aveti informatii si despre/din alte zone in care va aflati si unde se organizeaza centre de vot va rog sa le postati pe lista.
de exemplu stiu ca sunt mai multi pe lista din Chicago, Seatle, Portland, etc si cred ca ar fi util schimbul de mesaje pe aceasta tema. toate cele bune, mircea --- In [email protected], "Mihail Bota" <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Pentru cei din LA/Orange County, cat si din San Francisco, Oregon, > Nevada, Utah, info despre sectiile de votare se gaseste aici: > > http://www.consulateromania.net/show_events_en_s.php?id=184 > > M. >

