2013/3/14 Mihai Maruseac <[email protected]>:
> Hello
>
> Scriu acest mail de la un event super cool unde am ținut un talk scurt
> de câteva minute și am cunoscut oameni interesanți pe partea de
> networking.
>
> Gabriela, organizatorul, caută developeri pentru următoarele ediții.
> Data trecută a fost Mihai Știrbăț :)
>
> Eventul de azi de pe FB este la
> https://www.facebook.com/events/156945414465047/?sid=0.6543790001887828
> de acolo vă înscrieți la grup și spuneți dacă vreti să țineți un talk
> :) Eu mă gândeam la o prezentare despre ROSEdu, WoUSO și Android :)
>
> Dacă vreți să roșii go for it :)

Hello,

Revin cu un mail mai ok, ăla a fost scris în grabă și a trecut neobservat :)

Mă gândeam la o prezentare ROSEdu, ceva despre CDL, ceva despre
Android, orice. Sunt oameni de care nu știm și care fac lucruri ok pe
acolo, merită să știe și ei de noi ;)

-- 
MM
_______________________________________________
http://lists.rosedu.org/listinfo/rosedu-general
http://lists.rosedu.org/guidelines - Mailing List Guidelines

Raspunde prin e-mail lui