2013/3/14 Mihai Maruseac <[email protected]>: > Hello > > Scriu acest mail de la un event super cool unde am ținut un talk scurt > de câteva minute și am cunoscut oameni interesanți pe partea de > networking. > > Gabriela, organizatorul, caută developeri pentru următoarele ediții. > Data trecută a fost Mihai Știrbăț :) > > Eventul de azi de pe FB este la > https://www.facebook.com/events/156945414465047/?sid=0.6543790001887828 > de acolo vă înscrieți la grup și spuneți dacă vreti să țineți un talk > :) Eu mă gândeam la o prezentare despre ROSEdu, WoUSO și Android :) > > Dacă vreți să roșii go for it :)
Hello, Revin cu un mail mai ok, ăla a fost scris în grabă și a trecut neobservat :) Mă gândeam la o prezentare ROSEdu, ceva despre CDL, ceva despre Android, orice. Sunt oameni de care nu știm și care fac lucruri ok pe acolo, merită să știe și ei de noi ;) -- MM _______________________________________________ http://lists.rosedu.org/listinfo/rosedu-general http://lists.rosedu.org/guidelines - Mailing List Guidelines
