Salut, Am discutat si eu cu Gabriela si voi tine si eu o prezentare pe 28 martie. Titlul prezentarii va fi "Developing tools that every programmer should master"
Gabi On Mar 16, 2013, at 3:25 PM, Alex Eftimie wrote: > Salut, > > Am vorbit cu Gabriela și vreau să pregătesc o prezentare despre Django > + Celery, probabil peste 2 săptămâni. > > Alex > _______________________________________________ > http://lists.rosedu.org/listinfo/rosedu-general > http://lists.rosedu.org/guidelines - Mailing List Guidelines _______________________________________________ http://lists.rosedu.org/listinfo/rosedu-general http://lists.rosedu.org/guidelines - Mailing List Guidelines
