On Tue, Mar 19, 2013 at 10:07:31AM +0200, Costash wrote: > 2013/3/19 Constantin A. Tudorica <[email protected]>: > > On Tuesday, 19 March 2013 at 08:01, Alexandru Juncu wrote: > >> > In primul rand ma scuzi pentru top posting, in afara de discutiile pe > >> > ROSEdu > >> > asa comunic cu toata lumea. > >> > >> > >> > >> I share your pain. > > +1 > Word. > +1 on that.
Please stop this crap. Nu adăugați nimic la discuție spunând "și eu" [1]. Also, doar pentru că toată lumea folosește modul comod, dar retardat, de a strica ordinea în care apar replicile (invers cronologic, yes, not at all stupid), nu înseamnă că suntem obligați să urmați turma. Vreți să schimbați guideline-urile pentru că nu sunteți în stare să apăsați 2-3 taste în plus sau să țineți minte că pe rosedu-general se folosește modul ne-prost? Go ahead, începeți o discuție. Probabil puteți aduce suficiente argumente și o să reușiți. Dar nu o să rezolvați nimic scriind "+1" la nesfârșit. [1] http://email.about.com/cs/netiquettetips/qt/et070601.htm Vlad _______________________________________________ http://lists.rosedu.org/listinfo/rosedu-general http://lists.rosedu.org/guidelines - Mailing List Guidelines
