2013/3/16 Mihai Maruseac <[email protected]>: > 2013/3/14 Mihai Maruseac <[email protected]>: >> Hello >> >> Scriu acest mail de la un event super cool unde am ținut un talk scurt >> de câteva minute și am cunoscut oameni interesanți pe partea de >> networking. >> >> Gabriela, organizatorul, caută developeri pentru următoarele ediții. >> Data trecută a fost Mihai Știrbăț :) >> >> Eventul de azi de pe FB este la >> https://www.facebook.com/events/156945414465047/?sid=0.6543790001887828 >> de acolo vă înscrieți la grup și spuneți dacă vreti să țineți un talk >> :) Eu mă gândeam la o prezentare despre ROSEdu, WoUSO și Android :) >> >> Dacă vreți să roșii go for it :) > > Hello, > > Revin cu un mail mai ok, ăla a fost scris în grabă și a trecut neobservat :) > > Mă gândeam la o prezentare ROSEdu, ceva despre CDL, ceva despre > Android, orice. Sunt oameni de care nu știm și care fac lucruri ok pe > acolo, merită să știe și ei de noi ;)
Nu prea e clar despre ce e vorba, dar cred că o prezentare despre CDL sau WoUSO ar fi cool. Mihai, Teo, Taygun, respectiv AlexEf sau Mihnea? _______________________________________________ http://lists.rosedu.org/listinfo/rosedu-general http://lists.rosedu.org/guidelines - Mailing List Guidelines
