2013/3/16 Mihai Maruseac <[email protected]>:
> 2013/3/14 Mihai Maruseac <[email protected]>:
>> Hello
>>
>> Scriu acest mail de la un event super cool unde am ținut un talk scurt
>> de câteva minute și am cunoscut oameni interesanți pe partea de
>> networking.
>>
>> Gabriela, organizatorul, caută developeri pentru următoarele ediții.
>> Data trecută a fost Mihai Știrbăț :)
>>
>> Eventul de azi de pe FB este la
>> https://www.facebook.com/events/156945414465047/?sid=0.6543790001887828
>> de acolo vă înscrieți la grup și spuneți dacă vreti să țineți un talk
>> :) Eu mă gândeam la o prezentare despre ROSEdu, WoUSO și Android :)
>>
>> Dacă vreți să roșii go for it :)
>
> Hello,
>
> Revin cu un mail mai ok, ăla a fost scris în grabă și a trecut neobservat :)
>
> Mă gândeam la o prezentare ROSEdu, ceva despre CDL, ceva despre
> Android, orice. Sunt oameni de care nu știm și care fac lucruri ok pe
> acolo, merită să știe și ei de noi ;)

Nu prea e clar despre ce e vorba, dar cred că o prezentare despre CDL
sau WoUSO ar fi cool. Mihai, Teo, Taygun, respectiv AlexEf sau Mihnea?
_______________________________________________
http://lists.rosedu.org/listinfo/rosedu-general
http://lists.rosedu.org/guidelines - Mailing List Guidelines

Raspunde prin e-mail lui