Și pentru că e la modă acum Harlem Shake: ping pong anyone? :) Spor, Răzvan Rughiniș Ideas are useless unless used. T. Levitt
2013/3/17 Oprea Matei <[email protected]>: > În data de 17 martie 2013, 15:33, Andrei Duma <[email protected]> > a scris: >> >> Salutare! >> >> Rămăsese că facem un fotbal după sesiune, dar n-am făcut. Încercăm să >> recuperăm săptămâna asta? Vineri seară, poate? >> > > Iti stric oleaca topicul : Joaca cineva tenis de camp ? :D > > -- > Oprea Matei > > > _______________________________________________ > http://lists.rosedu.org/listinfo/rosedu-general > http://lists.rosedu.org/guidelines - Mailing List Guidelines _______________________________________________ http://lists.rosedu.org/listinfo/rosedu-general http://lists.rosedu.org/guidelines - Mailing List Guidelines
