Hello, 2013/3/17 Razvan Rughinis <[email protected]>: > Și pentru că e la modă acum Harlem Shake: ping pong anyone? :) > > 2013/3/17 Oprea Matei <[email protected]>: >> În data de 17 martie 2013, 15:33, Andrei Duma <[email protected]> >> a scris: >>> >>> Salutare! >>> >>> Rămăsese că facem un fotbal după sesiune, dar n-am făcut. Încercăm să >>> recuperăm săptămâna asta? Vineri seară, poate? >>> >> >> Iti stric oleaca topicul : Joaca cineva tenis de camp ? :D
Joc și eu tenis, și de câmp și de masă. Nu joc bine, dar dacă mai sunt locuri I'm in :) PS: Andrei, îmi pare rău că s-a stricat thread-ul în totalitate :P Sorina _______________________________________________ http://lists.rosedu.org/listinfo/rosedu-general http://lists.rosedu.org/guidelines - Mailing List Guidelines
