Hello,

2013/3/17 Razvan Rughinis <[email protected]>:
> Și pentru că e la modă acum Harlem Shake: ping pong anyone? :)
>
> 2013/3/17 Oprea Matei <[email protected]>:
>> În data de 17 martie 2013, 15:33, Andrei Duma <[email protected]>
>> a scris:
>>>
>>> Salutare!
>>>
>>> Rămăsese că facem un fotbal după sesiune, dar n-am făcut. Încercăm să
>>> recuperăm săptămâna asta? Vineri seară, poate?
>>>
>>
>> Iti stric oleaca topicul : Joaca cineva tenis de camp ? :D

Joc și eu tenis, și de câmp și de masă. Nu joc bine, dar dacă mai sunt
locuri I'm in :)


PS: Andrei, îmi pare rău că s-a stricat thread-ul în totalitate :P

Sorina
_______________________________________________
http://lists.rosedu.org/listinfo/rosedu-general
http://lists.rosedu.org/guidelines - Mailing List Guidelines

Raspunde prin e-mail lui