2013/3/17 Razvan Rughinis <[email protected]>

> 2013/3/17 Andrei Duma <[email protected]>:
> >>> PS: Andrei, îmi pare rău că s-a stricat thread-ul în totalitate :P
> >>>
> >> E mai fun așa. "Haos creativ" cum spune un mare, mare, mare înțelept
> >> din ROSEdu.
> >
> > Haha, nu este nicio problemă :D important este să se întâlnească
> > lumea, oriunde şi pentru orice. A propos, mă bag şi eu la tenis de
> > masă :D
> > _______________________________________________
> > http://lists.rosedu.org/listinfo/rosedu-general
> > http://lists.rosedu.org/guidelines - Mailing List Guidelines
>
> Eu las să mai curgă un pic discuția aceasta și revin pe marți cu o
> propunere de organizare cu tenisul de masă. Problema de la care pornim
> este că sala este folosită și ca depozit și ar trebui să ne organizăm
> pentru vreo jumătate de oră să facem ordine. Avantajele sunt mari,
> unele dintre lucrurile stocate acolo fiind folosite și în evenimentele
> ROSEdu.
>

+1 la fotbal și tenis de câmp


-- 
Mihai Tiriplică
_______________________________________________
http://lists.rosedu.org/listinfo/rosedu-general
http://lists.rosedu.org/guidelines - Mailing List Guidelines

Raspunde prin e-mail lui