2013/3/17 Razvan Rughinis <[email protected]> > 2013/3/17 Andrei Duma <[email protected]>: > >>> PS: Andrei, îmi pare rău că s-a stricat thread-ul în totalitate :P > >>> > >> E mai fun așa. "Haos creativ" cum spune un mare, mare, mare înțelept > >> din ROSEdu. > > > > Haha, nu este nicio problemă :D important este să se întâlnească > > lumea, oriunde şi pentru orice. A propos, mă bag şi eu la tenis de > > masă :D > > _______________________________________________ > > http://lists.rosedu.org/listinfo/rosedu-general > > http://lists.rosedu.org/guidelines - Mailing List Guidelines > > Eu las să mai curgă un pic discuția aceasta și revin pe marți cu o > propunere de organizare cu tenisul de masă. Problema de la care pornim > este că sala este folosită și ca depozit și ar trebui să ne organizăm > pentru vreo jumătate de oră să facem ordine. Avantajele sunt mari, > unele dintre lucrurile stocate acolo fiind folosite și în evenimentele > ROSEdu. >
+1 la fotbal și tenis de câmp -- Mihai Tiriplică
_______________________________________________ http://lists.rosedu.org/listinfo/rosedu-general http://lists.rosedu.org/guidelines - Mailing List Guidelines
