>> PS: Andrei, îmi pare rău că s-a stricat thread-ul în totalitate :P
>>
> E mai fun așa. "Haos creativ" cum spune un mare, mare, mare înțelept
> din ROSEdu.

Haha, nu este nicio problemă :D important este să se întâlnească
lumea, oriunde şi pentru orice. A propos, mă bag şi eu la tenis de
masă :D
_______________________________________________
http://lists.rosedu.org/listinfo/rosedu-general
http://lists.rosedu.org/guidelines - Mailing List Guidelines

Raspunde prin e-mail lui