>> PS: Andrei, îmi pare rău că s-a stricat thread-ul în totalitate :P >> > E mai fun așa. "Haos creativ" cum spune un mare, mare, mare înțelept > din ROSEdu.
Haha, nu este nicio problemă :D important este să se întâlnească lumea, oriunde şi pentru orice. A propos, mă bag şi eu la tenis de masă :D _______________________________________________ http://lists.rosedu.org/listinfo/rosedu-general http://lists.rosedu.org/guidelines - Mailing List Guidelines
