On Mar 19, 2013, at 1:10 PM, Razvan Deaconescu wrote: > Vlad Dogaru <[email protected]> writes: >> Please stop this crap. Nu adăugați nimic la discuție spunând "și eu" [1]. >> >> Also, doar pentru că toată lumea folosește modul comod, dar retardat, de >> a strica ordinea în care apar replicile (invers cronologic, yes, not at >> all stupid), nu înseamnă că suntem obligați să urmați turma. >> >> Vreți să schimbați guideline-urile pentru că nu sunteți în stare să >> apăsați 2-3 taste în plus sau să țineți minte că pe rosedu-general se >> folosește modul ne-prost? Go ahead, începeți o discuție. Probabil >> puteți aduce suficiente argumente și o să reușiți. Dar nu o să >> rezolvați nimic scriind "+1" la nesfârșit. >> >> [1] http://email.about.com/cs/netiquettetips/qt/et070601.htm > > Needless to say că sunt _complet_ și _în totalitate_ de acord cu Vlad și > că îmi crește adrenalina când văd endless bitching pe listă. > > There are two types of people in this world: doers and whiners. Choose > your destiny!
Doar "for safety reasons" tin sa fac o precizare la ce am spus, pentru ca am impresia ca s-a inteles faptul ca am fost ironic.. Nu a fost vorba nici de "lene" si nici nu "doresc sa schimb regulile acestei liste", ci doar am spus ca am facut o greseala din faptul ca am raspuns rapid la mail, fapt pentru care mi-am cerut si scuze (tocmai pentru ca stiu regulile acestor liste). In acelasi timp sunt sigur ca si cei care au dat +1 la ce am spus erau defapt suparati pe faptul ca "restul turmei" discuta cu top-posting si nu ca pe listele ROSEdu se discuta altfel. Daca am gresit rog sa ma corecteze. Gabi _______________________________________________ http://lists.rosedu.org/listinfo/rosedu-general http://lists.rosedu.org/guidelines - Mailing List Guidelines
