Vlad Dogaru <[email protected]> writes: > Please stop this crap. Nu adăugați nimic la discuție spunând "și eu" [1]. > > Also, doar pentru că toată lumea folosește modul comod, dar retardat, de > a strica ordinea în care apar replicile (invers cronologic, yes, not at > all stupid), nu înseamnă că suntem obligați să urmați turma. > > Vreți să schimbați guideline-urile pentru că nu sunteți în stare să > apăsați 2-3 taste în plus sau să țineți minte că pe rosedu-general se > folosește modul ne-prost? Go ahead, începeți o discuție. Probabil > puteți aduce suficiente argumente și o să reușiți. Dar nu o să > rezolvați nimic scriind "+1" la nesfârșit. > > [1] http://email.about.com/cs/netiquettetips/qt/et070601.htm
Needless to say că sunt _complet_ și _în totalitate_ de acord cu Vlad și că îmi crește adrenalina când văd endless bitching pe listă. There are two types of people in this world: doers and whiners. Choose your destiny! Răzvan _______________________________________________ http://lists.rosedu.org/listinfo/rosedu-general http://lists.rosedu.org/guidelines - Mailing List Guidelines
