> > Da, aveam intr-adevar o problema cu APPEND-ul. > Ne spui și nouă care era problema/soluția? :-)
Alți colegi s-ar putea întâlni cu aceeași situație. -- Cătălin _______________________________________________ http://elf.cs.pub.ro/so/wiki/resurse/lista-discutii
