Catalin Moraru <catalin.me@...> writes: > > > > > Da, aveam intr-adevar o problema cu APPEND-ul. > > > > Ne spui și nouă care era problema/soluția? > > Alți colegi s-ar putea întâlni cu aceeași situație. > > -- > Cătălin > _______________________________________________ > http://elf.cs.pub.ro/so/wiki/resurse/lista-discutii
Nu verificam ce tip de append am: 1 - append in outFile sau 2 - append in errFile si comparam mereu daca s->io_flags != 0 sa imi creeze fisier in modul append, astfel imi facea append la ambele fisiere si de eroare si de output. Stupid Mistake, mai ales ca in Linux verificam asta... _______________________________________________ http://elf.cs.pub.ro/so/wiki/resurse/lista-discutii
