Catalin Moraru <catalin.me@...> writes:

> 
> >
> > Da, aveam intr-adevar o problema cu APPEND-ul.
> >
> 
> Ne spui și nouă care era problema/soluția? 
> 
> Alți colegi s-ar putea întâlni cu aceeași situație.
> 
> --
> Cătălin
> _______________________________________________
> http://elf.cs.pub.ro/so/wiki/resurse/lista-discutii



Nu verificam ce tip de append am: 1 - append in outFile sau 2 - append in
errFile si comparam mereu daca s->io_flags != 0 sa imi creeze fisier in modul
append, astfel imi facea append la ambele fisiere si de eroare si de output.

Stupid Mistake, mai ales ca in Linux verificam asta...


_______________________________________________
http://elf.cs.pub.ro/so/wiki/resurse/lista-discutii

Raspunde prin e-mail lui