1 - zhute izdajice objave da ce 'dati' na 'glasanje' deklaraciju o  GENOCIDU 
u Srebrenici (unapred
     znajuci da tu rec nece koristiti... "sledeca" rec je ZLOCIN ali ce se 
to cuti tek kasnije).

2- ljudi se bune.Obznanjuje se peticija 200 intelektualac, medj smrtnicima 
se cuje negodovanje;

3- Vrsi se "desant" na Gracanicu uz svesrdnu podrsku Blica,B92 I ostale 
izdajnicke bagre;

4- Normalan covek u Srbiji (ako ima I jednog) ne moze da veruje sta se 
dogadja;

5- Sednica zakazana na dan utakmice (a poznato je da od strahota koje je 
zhuta vlada pucem
    donela narodu Srbije, ljudi bez eod stvarnosti gledajuci TV);
6- Velik procenat gledalaca ne zeli ni da prati sednicu (znaju svi da je ta 
deklaracija potpisana
    jos mnogo ranije I da je sve to u Skupstini samo jedna skupa lakrdija);
7-Cak je prijavljeno da je bomba postavljena u Skupstinu, ali, mimo svih 
procedura zakonom
    propisanih, ne prekida se Skupstina I ta ljigava I otuzna "diskusija" 
(primerom pokazuju kako
    I gine ako treba da bi se zadovoljile zelje njihovih naredbodavaca);
8- Od milion I nesto stanovnika Beograda, na ulicama je 1 promil.

Eto. Slucajnost? Previse slucajnog da bi bilo slucajno.

goran kosovski-australijski
 

Одговори путем е-поште