1 - zhute izdajice objave da ce 'dati' na 'glasanje' deklaraciju o GENOCIDU
u Srebrenici (unapred
znajuci da tu rec nece koristiti... "sledeca" rec je ZLOCIN ali ce se
to cuti tek kasnije).
2- ljudi se bune.Obznanjuje se peticija 200 intelektualac, medj smrtnicima
se cuje negodovanje;
3- Vrsi se "desant" na Gracanicu uz svesrdnu podrsku Blica,B92 I ostale
izdajnicke bagre;
4- Normalan covek u Srbiji (ako ima I jednog) ne moze da veruje sta se
dogadja;
5- Sednica zakazana na dan utakmice (a poznato je da od strahota koje je
zhuta vlada pucem
donela narodu Srbije, ljudi bez eod stvarnosti gledajuci TV);
6- Velik procenat gledalaca ne zeli ni da prati sednicu (znaju svi da je ta
deklaracija potpisana
jos mnogo ranije I da je sve to u Skupstini samo jedna skupa lakrdija);
7-Cak je prijavljeno da je bomba postavljena u Skupstinu, ali, mimo svih
procedura zakonom
propisanih, ne prekida se Skupstina I ta ljigava I otuzna "diskusija"
(primerom pokazuju kako
I gine ako treba da bi se zadovoljile zelje njihovih naredbodavaca);
8- Od milion I nesto stanovnika Beograda, na ulicama je 1 promil.
Eto. Slucajnost? Previse slucajnog da bi bilo slucajno.
goran kosovski-australijski