Vajstinu vaskrese BV
________________________________ From: Michael Goran <[email protected]> To: [email protected] Sent: Sun, April 4, 2010 4:45:53 AM Subject: Re: [sorabia] komparativni prenos Liturgije i mise na RTS Hristos voskrese Slobodane goran kosovski-australijs ki ------------ --------- --------- --------- --------- -- From: "boba dojcin" <dojcin2...@yahoo. com> Sent: Sunday, April 04, 2010 9:44 PM To: <sora...@yahoogroups .com> Subject: Re: [sorabia] komparativni prenos Liturgije i mise na RTS > Jadni mi Srbi, kad su komunjisti, internacionalci poceli da brinu o > stpstvu i cistoti srpske vere. Sacuvaj nas boze od nevernika. > > BV > > Djindjic nije trazio bombardovanje > > > > > ____________ _________ _________ __ > From: Michael Goran <svmiha...@hotmail. com> > To: sora...@yahoogroups .com > Sent: Sun, April 4, 2010 12:28:02 AM > Subject: [sorabia] komparativni prenos Liturgije i mise na RTS > > > Da na "delu" pokazu koliko su "male" razlike. O Srbijo, ko to zivi u tebi? > > Zamolio bih cenjeno citateljstvo koje I ako nema nameru I ne vidi za > potrebno da se > ustane u borbu protiv ekumenizma, novotaraca I unijacenja, da adresu sajta > na kome > se mogu naci pisma sa pitanjima do sada postavljenim, proslede svim > SRBIMA! > > Potenciram SRBIMA, jer ovu borbu moramo sami da izborimo. Ako se sada ne > pobunimo, > bice kasno. Promenama Liturgije, izbacivanjem ikonostasa vec su primakli > sluzbe na > nivo na kojem se obicnom verniku cini kao I da "nema razlike". Ali, bez > ulazenja u detalje, > razlike su OGROMNE. Katolici ne priznaj SVETOG DUHA. Pa ako je to "mala" > razlika, a > vi izvolte pa se unijatite u ime nekakve "hriscanske ljubavi", bez obzira > na > cenu koju cemo > svi kao narod platiti. > > Unistavaju nam jedan od stozera naseg naciona. Bez SRPSKE Pravoslavne > Crkve, > bez skoro > unistene drzave, bez unistene vojske, mi cemo nestati. > > Ne zaboravite sledece: sa katolicima nema unijacenja dok, pored svega do > sada uradjenog od > strane "nasih" "vladika" (da bog da im Bog platio), mi cem omorati da se > odreknemo nasih KRSNIH SLAVA. > Zasto? Pa sta znaci unijacenje? I ako u svom slepilu mislite da ce onda I > ostalima biti dozvoljena slava, > a ne nama dekretom ukinuta, ja stvarno nemam sta da kazem. > > Evo tog linka I molio bih vas da ga prosledite na sto vise adresa, a kad > ljudi procitaju pisma, neka sami > odluce sta im je raditi. > > http://solarc. com.au/Cutanjems eizdajeBog/ > > A vama svima kazem: NE VERUJETE ni slova sto vam pisem. PROVERITE sami. > Ali > zaman Boga, PROVERITE!. > > goran kosovski-australijs ki > > > > > > > > > [Non-text portions of this message have been removed] > > > > ------------ --------- --------- ------ > > ============ === > Group Moderator: sorabia-owner@ yahoogroups. com > page at http://magazine. sorabia.net > for more informations about current situation in Serbia > http://www.sorabia. net > Slusajte GLAS SORABIJE nas talk internet-radio (Serbian Only) > http://radio. sorabia.net > Yahoo! Groups Links > > > > [Non-text portions of this message have been removed]
