Da na "delu" pokazu koliko su "male" razlike. O Srbijo, ko to zivi u tebi?

Zamolio bih cenjeno citateljstvo koje I ako nema nameru I ne vidi za 
potrebno da se
ustane u borbu protiv ekumenizma, novotaraca I unijacenja, da adresu sajta 
na kome
se mogu naci pisma sa pitanjima do sada postavljenim, proslede svim SRBIMA!

Potenciram SRBIMA, jer ovu borbu moramo sami da izborimo. Ako se sada ne 
pobunimo,
bice kasno. Promenama Liturgije, izbacivanjem ikonostasa vec su primakli 
sluzbe na
nivo na kojem se obicnom verniku cini kao I da "nema razlike". Ali, bez 
ulazenja u detalje,
razlike su OGROMNE. Katolici ne priznaj SVETOG DUHA. Pa ako je to "mala" 
razlika, a
vi izvolte pa se unijatite u ime nekakve "hriscanske ljubavi", bez obzira na 
cenu koju cemo
svi kao narod platiti.

Unistavaju nam jedan od stozera naseg naciona. Bez SRPSKE Pravoslavne Crkve, 
bez skoro
unistene drzave, bez unistene vojske, mi cemo nestati.

Ne zaboravite sledece: sa katolicima nema unijacenja dok, pored svega do 
sada uradjenog od
strane "nasih" "vladika" (da bog da im Bog platio), mi cem omorati da se 
odreknemo nasih KRSNIH SLAVA.
Zasto? Pa sta znaci unijacenje? I ako u svom slepilu mislite da ce onda I 
ostalima biti dozvoljena slava,
a ne nama dekretom ukinuta, ja stvarno nemam sta da kazem.

Evo tog linka I molio bih vas da ga prosledite na sto vise adresa, a kad 
ljudi procitaju pisma, neka sami
odluce sta im je raditi.

http://solarc.com.au/CutanjemseizdajeBog/

A vama svima kazem: NE VERUJETE ni slova sto vam pisem. PROVERITE sami. Ali 
zaman Boga, PROVERITE!.


goran kosovski-australijski
 

Одговори путем е-поште