Da na "delu" pokazu koliko su "male" razlike. O Srbijo, ko to zivi u tebi?
Zamolio bih cenjeno citateljstvo koje I ako nema nameru I ne vidi za potrebno da se ustane u borbu protiv ekumenizma, novotaraca I unijacenja, da adresu sajta na kome se mogu naci pisma sa pitanjima do sada postavljenim, proslede svim SRBIMA! Potenciram SRBIMA, jer ovu borbu moramo sami da izborimo. Ako se sada ne pobunimo, bice kasno. Promenama Liturgije, izbacivanjem ikonostasa vec su primakli sluzbe na nivo na kojem se obicnom verniku cini kao I da "nema razlike". Ali, bez ulazenja u detalje, razlike su OGROMNE. Katolici ne priznaj SVETOG DUHA. Pa ako je to "mala" razlika, a vi izvolte pa se unijatite u ime nekakve "hriscanske ljubavi", bez obzira na cenu koju cemo svi kao narod platiti. Unistavaju nam jedan od stozera naseg naciona. Bez SRPSKE Pravoslavne Crkve, bez skoro unistene drzave, bez unistene vojske, mi cemo nestati. Ne zaboravite sledece: sa katolicima nema unijacenja dok, pored svega do sada uradjenog od strane "nasih" "vladika" (da bog da im Bog platio), mi cem omorati da se odreknemo nasih KRSNIH SLAVA. Zasto? Pa sta znaci unijacenje? I ako u svom slepilu mislite da ce onda I ostalima biti dozvoljena slava, a ne nama dekretom ukinuta, ja stvarno nemam sta da kazem. Evo tog linka I molio bih vas da ga prosledite na sto vise adresa, a kad ljudi procitaju pisma, neka sami odluce sta im je raditi. http://solarc.com.au/CutanjemseizdajeBog/ A vama svima kazem: NE VERUJETE ni slova sto vam pisem. PROVERITE sami. Ali zaman Boga, PROVERITE!. goran kosovski-australijski
