Wat is het officiele adres ?  Los van wat de historiek is van dit huis ?

Een associatedStreet relatie is net gemaakt voor van die verre huizen toch te koppelen aan de straat. Volgens de uitleg van u denk ik dat de Druysstraat niet officieel is ? Als dat zo is, verwijderen die handel en naar de realiteit zetten.

Glenn


On 2013-10-21 10:14, Guy Vanvuchelen wrote:

Nog een probleem in verband met adressen en associatedStreet.

http://www.openstreetmap.org/?mlat=50.81842&mlon=4.88413#map=18/50.81842/4.88413

In Kumtich kom ik volgend probleem tegen: in de Druysstraat staat een huis met huisnummer 25. Het adres van dat huis is: Bruulstraat 25. Dat is een erfenis uit het verleden toen er nog maar een stukje straat lag en dat werd toen Bruulstraat genoemd omdat het er aan vast hing. Later werd de weg (als verkaveling) doorgetrokken en kreeg de hele weg de naam Druysstraat.

Wat doen we in dit geval met de associatedStreet: ofwel een huis van de Druysstraat in de associatedStreet 'Bruulstraat' zetten ofwel een huis met adres 'Bruulstraat' in de associatedStreet 'Druysstraat', of het stukje Druysstraat toch maar Bruulstraat noemen.

Dit is geen alleenstaand geval want er ligt ook nog een huis met adres 'Grijpenwegstraat 290' in de Molenbergweg.

Als er genavigeerd wordt op het huisnummer heb ik nog een probleem: de ingang van een huis is alleen mogelijk via 'Medekersveld' terwijl het adres 'Leuvenselaan' is. Maar tussen de Leuvenselaan en het huis ligt een diepe gracht met daarachter een hoge haag.

Guy Vanvuchelen


_______________________________________________
Talk-be mailing list
[email protected]
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be

Reply via email to