Za současné situace: Jak chceme zacházet s většími posuvy oproti údajům České pošty? Tím myslím pokud jsou správně ty údaje v OSM. Všechno hlásit poště a čekat, až si to opraví?
Konkrétně u mě: 37271:23 <http://osm.kyralovi.cz/POI-Importer-testing/#map=17/48.9510188/14.5017773&datasets=CZECPbox> - posun necelých 6 km 37271:632 <http://osm.kyralovi.cz/POI-Importer-testing/#map=17/48.7814931/14.0790655&datasets=CZECPbox> - cca 5,5 km 37271:203 <http://osm.kyralovi.cz/POI-Importer-testing/#map=17/49.1924049/14.3528227&datasets=CZECPbox> - cca 2,5 km + několik dalších, vzdálenosti cca 1-3 km od místa udaného poštou. Alternativou by bylo nějaké potvrzení toho, že místo v OSM je správně. Majka 2018-02-24 13:02 GMT+01:00 r00t <r...@r00t.cz>: > Ahoj, > > > Možná bych do těch statistik mohl přidat možnost přidat ke schránce > > komentář. Ale to bych musel nejprve nastudovat jak funguje oauth ;-) > > Tohle by bylo uplne nejlepsi, kdyby se v prehledu dalo ke schrance pridat > komentar. OAuth mozna ani neni potreba, nevim jak moc velka je tu sance ze > to > nekdo zacne cilene zneuzivat a skodit, ale CAPTCHA proti botum by mohla > stacit. > > J. > > > _______________________________________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz >
_______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz