Ahoj, Systematicky mapuju schranky v Praze a obcas narazim na to ze nekdo schranku asi podle POI importeru dal do mapy, ale uz ji nikam neposunul. Takze je treba uprostred domu nebo stredu ulice. Tyhle schranky se daji detekovat podle posunu, pokud ukazuje "Posunuto o 0.0 cm" tak je s nejvetsi pravdepodobnosti spatne, pochybuju ze by nekde data posty mely takovou presnost :) Naposledy jsem tohle videl u 10003:9.
Je mozne ze je to proste nepozornost (chci zmapovat schranku, potom ji tam ale nikde nenajdu, ale uz zapomenu smazat vlozeny bod) nebo proste nepochopeni toho jak POI importer funguje. Ale mozna by tohle chtelo nejak detekovat, protoze jinak se jevi schranka jako zelena a hotova. Nekolik dalsich divnosti: 19007:2083 - v datech od posty nejsou dny v tydnu, jenom 08:00. Vsechny okolni maji "Mo-Fr 08:00". Kvuli tomu sviti zlute jako castecne hotova. 19007:2056 - Husova , Sedlčánky - tohle nedava moc smysl, v Sedlčánkach zadna husova ulice neni a cele jsem je projel pomoci streetview/panoramy a zadnou schranku nenasel. Husova je ulice ve vedlejsich Celakovich, ale ani tam zadna schranka neni. 19007:1988 - schranka tam byla, ale budova zbourana a na nove neni. Nikde v okoli na streetview nenalezena. ...jeste by se asi neco naslo, ale tohle je zatim vsechno co si pamatuju... J. _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz