Teisinga pastaba. Jei važiuoja didesnis automobilis – jam reikalingas spec. leidimas ir sudaromas maršrutas. Tuo rūpinasi kelios institucijos.
Leidimas nereikalingas, kai TP aukštis yra iki 4,00m.
https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.B3618189BEF5

Aidas Kasparas rašė:
On 2016.08.31 11:20, Tomas Straupis wrote:
Sveiki

   Gal turite minčių, kur būtų galima rasti tunelių/tiltų aukščius?

   Norisi užpildyti tuneliams „maxheight“ žymą, kad validatoriai
nebesikabinėtų ir kad sunkvežimių maršrutizatoriai žinotų, kur
pravažiuoti galima/negalima.


Tomai,

Pirma, o kokie validatoriai kabinėjasi prie trūkstamos žymos?

Antra. aš įsivaizduoju, kad statybos normose yra kažkur reikalavimas, kad statant tiltą virš gatvės reikia naudoti mažiausiai tam tikrą aukštį. Jei tokio nepavyksta padaryti, tiltas turi būti paženklintas ženklu „Ribotas aukštis“. Spėju, kad tas aukštis yra 5 m. Nes kiek teko sutikti ženklus LT, visi buvo 4 su trupučiu arba mažiau.

O jei dėl (2) punkto aš nesu labai toli nuo teisybės, tai būčiau už tai, kad ir OSM'e laikytumėmės principo, kad arba tiltas/tunelis yra pakankamai aukštas arba yra pažymėtas apribojimas. Taip nepridėliotumėm bereikšmių/neteisingų duomenų.




_______________________________________________
Talk-lt mailing list
[email protected]
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lt

Atrašyti