Martijn van Exel wrote: > Eens. Je kunt wel redundante informatie blijven toevoegen, maar dan > wordt het echt onbeheersbaar. Het feit dat een object binnen Nederland > ligt conformeert, als niet anders aangegeven, aan de Nederlandse > standaard als vastgelegd in wet- en regelgeving.
Het voorbeeld van Ben is uit zijn verband getrokken. Die regels gelden voor alle wegen. Maximum snelheden zijn erg verschillend. Stel dan eerst maar eens de regels op welke wegen wel en welke wegen niet en in welke omstandigheden met een maxspeed te taggen zijn. Ik heb al aangegeven dat dat een uitgebreide set regels wordt die ik als mapper niet altijd snel kan toepassen (als ik een gedeelte van een kaart download dan weet ik niet of ik wel of niet binnen de bebouwde kom zit bijvoorbeeld, nog afgezien van het feit dat niet alle bebouwde kommen (goed) zijn gemapt). Maarten > On 20-05-2009 17:33, Ben Laenen wrote: >>>> IMHO is het dan toch veel en veel simpeler om het allemaal te >>>> taggen. Ook dingen die impliciet lijken. >>> Helemaal mijn idee! >> >> Begin dan maar met het taggen van motorcar=yes op elke weg, motorcar=no >> op elk fietspad, oneway=no op elke weg, en wat weet ik nog allemaal. >> Dat is namelijk ook allemaal impliciet. >> >> _______________________________________________ >> Talk-nl mailing list >> Talk-nl@openstreetmap.org >> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl > _______________________________________________ Talk-nl mailing list Talk-nl@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl