Prosim napiši kakšno opombo na changeset, tako da bo tam "javno" odgovoril (če bo), da bomo vsaj videli kaj/kako odgovori. In lahko dobi tudi več odgovorov drugih osm-erjev.
Potem pa se lahko ukrepa in vpraša, da ga iz osm-boarda opomnijo ali začasno blokirajo, če je potrebno. LP, Damjan From "Blaž Lorger" blaz.lor...@krs.net To talk-si@openstreetmap.org Cc Date Wed, 26 Oct 2022 17:35:56 +0200 Subject [Talk-si] "izboljšave" uporabnika 4KK Mogoče ste že opazili da je v zadnjih dneh uporabnik 4KK (https://www.openstreetmap.org/user/4KK) naredil več sprememb na področju Slovenije. Kakšna je pozitivna, so pa tudi neustrezne. Zgleda se je koncentriral na ceste pri tem pa je spremenil tudi precej relacij. Zaradi površnega dela so vsaj nekatere izmed teh relacij zdaj nepravilne. Kot na primer ta turn restriction (https://www.openstreetmap.org/relation/2653752/history). Zdaj je legalno narediti oster zavoj in se vrniti v krožišče. Na moj poziv naj popravi take napake je jasno odgovoril da tega ne namerava storiti. Predlagam da se lotite popravljanja. Pozdrav, Blaž
_______________________________________________ Talk-si mailing list Talk-si@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-si