On 7/13/07, Dmitry Glazov <[EMAIL PROTECTED]> wrote: ... > А если еще принять к сведению, что у меня КУбунту... :-))))))))
Т.е. в Kubuntu аналогов такого меню нет? ;-) -- Dmitry Mityugov, St. Petersburg, Russia I ignore all messages with confidentiality statements "We live less by imagination than despite it" - Rockwell Kent, "N by E" -- ubuntu-ru mailing list [email protected] https://lists.ubuntu.com/mailman/listinfo/ubuntu-ru
