VAART-bericht van: chefren <[email protected]>


On 5/18/09 3:58 AM, Captain Serenade2 wrote:

Het is lekker makkelijk aan de stoelpoten van iemand zagen en commentaar
leveren. Nout had de klanten op tijd moeten waarschuwen zeg jij maar dat
is achteraf geklets.

Is het niet zo dan, wordt die man daar niet vorstelijk voor betaald?

Jij hebt altijd commentaar en overal een zogenaamde oplossing voor en
gaat regelmatig tot het randje ( of er overheen ) met je opmerkingen.

Tot het randje.

Maar vertel eens, ben jij voor of tegen doorbetalen van Nout Wellink als hij zoals nu als controlerende instantie niet waarschuwd?

Wat had jij dan gedaan? bijvoorbeeld in september 2008? Hoe had jij
ingegrepen dan?
Want volgens mij had de hele wereld hier geen antwoord op.

Ik had allang bij alle banken een soort van schalen op de site van de Nederlandse Bank gezet, met rapportcijfers van de laatste controle. Duidelijk aangeven wanneer het onacceptabel is en wat de gevolgen er van zullen zijn.

En ik ben zeker niet de enige die van deze crisis en wat er aan wordt gedaan vind dat het nergens op lijkt.

Ik heb The Economist nog niet opengemaakt maar op de voorpagina staat als grote kop:




  Three trillion dollars later...

  What have we learnt about how to run the banks?




Ik heb het dus niet gelezen maar ik vermoed dat de strekking is: Weggegooid geld, schulden voor nageslacht, vragen om inflatie.

Er zijn wel degelijk mensen anders dan ikje geweest die dat hebben voorspeld. Er zijn ook sukkels die beweren dat omdat de koersen laatste tijd wat omhoog zijn gegaan het einde in zicht is. Nou mooi niet want de onderliggende gegevens, waar koersen op gebaseerd zouden moeten zijn, niet op sentiment (gel.l), die gaan <<<nog steeds>>> verder naar beneden.

+++chefren


* Wat doet de markt? Geef je marktindruk op www.vaart.nl/peiling
* Het adres voor reacties en nieuwe berichten: [email protected]
* Afmelden op: [email protected] met tekst: unsubscribe VAART-L


Antwoord per e-mail aan