VAART-bericht van: " dubbelman.shipping" <[email protected]>

Hallo Hein,

Ben ik niet met je eens, als je 30 ton gasolie moet bunkeren en ergens anders is hij 5 tot 10 euro goed koper ga ik toch even praten met de ene of de andere, geld is geld. Kijk dat wij dat niet leuk vinden dat de bevrachters dat doen, is vraag en aanbod, dat wij er steeds weer intrappen is een andere zaak, toch.

Voor en door dit verschil ga ik liever ergens eten met het vrouwtje, ja toch.

En als jij een grote reparatie wil laten doen, ga je toch ook langs verschillende werven.

En wat jij bedoeld over straks maakt het niet uit waar je bunkert of wat die kost, geloof mij maar dat wordt dan voor je gedaan. (stel)

Met vriendelijke groet uit een zonnige boven rijn,

Peter
--------------------------------------------------

Ik begrijp niet, dat je als schipper de bunkerstations tegen elkaar uit wilt spelen. betreft gasolie prijs. Dat doen nu de bevrachters met ons en dat vinden we niet leuk!!!!!!!

Straks maakt de prijs niet veel meer uit, wanneer je in de huur bent en de gasolie voor ons betaald wordt.

Hein.






* Wat doet de markt? www.vaart.nl/peiling
* Het adres voor reacties en nieuwe berichten: [email protected]
* Afmelden op: [email protected] met tekst: unsubscribe VAART-L


Antwoord per e-mail aan