VAART-bericht van: Peter <[email protected]>

Op 30-12-2011 13:17, Henk Eerkes schreef:

Jullie hebben maar één doel voor ogen en dat is verdelen wat er verdelen valt, alles voor de eigen eer en glorie. Sluit je liever aan bij de Binnenvaartunie en probeer eens via de weg van overleg wat te bereiken in plaats van dat populistische, aanvallende geneuzel.

Tsja,dat krijg je als veel andere organisaties met allerlei dingen
akkoord gaan die voor veel van hun leden heel nadelig kunnen
uitpakken.

Over het algemeen niet leden. Verder is het geven en nemen , en daarbij kun je niet alles binnenhalen, hier win je wat, daar moet je wat toegeven. Hoe kleiner de partij hoe meer je moet toegeven dus in een organisatie zal je waarschijnlijk als groep belanghebbende meer bereiken dan je als aparte groep af te blijven zetten tegen................... Wat betreft de walstroom is de binnenvaart waarschijnlijk de kleinste partij en zullen we dus automatisch veel moeten schipperen om er het beste uit te slepen. De dienstdoende havenambtenaren handelen maar al te vaak als gevolg van een telefoontje van een beroepsze*ker die de wet aan zijn zijde weet, niet optreden betekend dan het verzaken van hun plicht.

Ook ik wordt er niet vrolijk van het heen en weer gesleep van kabels, voor een korte periode vaak op te lossen met selectief en kortstondig gebruik van het aggregaat. Wat kosten aan gaat is het niet goedkoop maar als ik alle kosten doorreken ook weer niet duurder dan zelf met het aggregaat draaien. Wel vind ik het bezwaarlijk dat ik altijd verantwoordelijk blijf voor de verbinding tussen stroomkast en schip en dat zou als het niet beter geregeld wordt wel eens een reden kunnen zijn om vaker af te zien van walstroom. Dat de havendienst mij vervolgens een plek aanwijst buiten de stad valt waarschijnlijk niet aan te vechten. Dus maar zo snel mogelijk opzoek naar een betaalbare innovatie ( brandstofcel?)



Peter






* Vind je VAART!genoten op: http://www.vaart.nl
* Het adres voor reacties en nieuwe berichten: [email protected]
* Afmelden op: [email protected] met tekst: unsubscribe VAART-L


Antwoord per e-mail aan