VAART-bericht van: Jos Evens <[email protected]>
Op 26-10-2012 13:53, Nico schreef:
Wil bij deze gelijk een antwoord op de vraag van Vincent geven waarom de banken in de binnenvaart moeten bijspringen en elders niet of minder. Het schijnt , heb ik ooit ergens gelezen , dat de glastuinbouw en de binnenvaart tot een van de kapitaal intensiefste ondernemingen behoort. Als het goed loopt kan het uit en is er zelfs een redelijk winst maar valt de winst tegen dan zijn de financiele lasten direct een molensteen om de nek.
Dat klinkt toch niet logisch, tenzij er in het begin al een slecht investeringsplan was. Want de eerste bedrijven, die je hoort klagen in tijden van crisis, zijn de arbeids-intensieve. Omdat de personeelskosten niet meer worden gedekt door het omzet-niveau. Vandaar ook, in die situaties, die gesubsidieerde regelingen voor tijdelijke arbeidstijdverkorting.
grs., Jos. * Het adres voor reacties en nieuwe berichten: [email protected] * Afmelden op: [email protected] met tekst: unsubscribe VAART-L
