> W wersji np. angielskiej czy niemieckiej takie rozróżnienie jest zbędne, 
> bo tymi językami posługuje się wiele krajów i narodów, a nie ma wersji 
> austriackiej czy australijskiej, ale u nas niepotrzebnie psuje to dużo 
> krwi w niektórych sytuacjach.
> 
Myślę, że spokojnie możemy zamienić na polskojęzyczna - bo to będzie właściwsze 
po prostu.

przykuta

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym