> W wersji np. angielskiej czy niemieckiej takie rozróżnienie jest zbędne, > bo tymi językami posługuje się wiele krajów i narodów, a nie ma wersji > austriackiej czy australijskiej, ale u nas niepotrzebnie psuje to dużo > krwi w niektórych sytuacjach. > Myślę, że spokojnie możemy zamienić na polskojęzyczna - bo to będzie właściwsze po prostu.
przykuta _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
