W dniu 2010-04-14 15:10, masti pisze: > zrobione
Danke! Tak spojrzałem przy okazji - na stronie angielskiej jest fajny filmik promocyjny, który można by było umieścić także na polskiej stronie WMF, jeśli dorobić napisy: http://wikimediafoundation.org/wiki/File:Edit_01-12-09_small.ogg (jest też wersja "big") Ma ktoś ochotę? -- Gdybym świt przywitał choć raz, Nie czując jak mózg zgniata ciężki głaz. Strącił go jak z powieki pył, I nie wadząc nikomu w jakiejś jamce się skrył. _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
