W dniu 2010-04-14 15:10, masti pisze:

> zrobione

Danke!

Tak spojrzałem przy okazji - na stronie angielskiej jest fajny filmik 
promocyjny, który można by było umieścić także na polskiej stronie WMF, 
jeśli dorobić napisy:

http://wikimediafoundation.org/wiki/File:Edit_01-12-09_small.ogg

(jest też wersja "big")

Ma ktoś ochotę?

-- 
Gdybym świt przywitał choć raz,
Nie czując jak mózg zgniata ciężki głaz.
Strącił go jak z powieki pył,
I nie wadząc nikomu w jakiejś jamce się skrył.

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym