>-----Original Message-----
>From: wikipl-l-bounces_lists.wikimedia.org 
>[mailto:wikipl-l-bounces_lists.wikimedia.org] On Behalf Of nemo5576_tlen.pl
>Sent: Wednesday, April 14, 2010 6:18 PM
>Subject: Re: [Wikipl-l] Wersja polskojęzyczna
>Aż się zacząłem zastanawiać czy Kpjas i Ptj zakładali polską, czy 
>polskojęzyczną Wikipedię....

Apropos,
http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Strona_g%C5%82%C3%B3wna&oldid=10866
" Polskiej Wolnej Encyklopedii Sieciowej"

Uważam jednak, że "polskojęzyczna" było by bardziej neutralne, a przy okazji 
nie opisujące Wikipedii jako tylko "polskiej".

Marcin Łukasz Kiejzik

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym