>-----Original Message----- >From: wikipl-l-bounces_lists.wikimedia.org >[mailto:wikipl-l-bounces_lists.wikimedia.org] On Behalf Of nemo5576_tlen.pl >Sent: Wednesday, April 14, 2010 6:18 PM >Subject: Re: [Wikipl-l] Wersja polskojęzyczna >Aż się zacząłem zastanawiać czy Kpjas i Ptj zakładali polską, czy >polskojęzyczną Wikipedię....
Apropos, http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Strona_g%C5%82%C3%B3wna&oldid=10866 " Polskiej Wolnej Encyklopedii Sieciowej" Uważam jednak, że "polskojęzyczna" było by bardziej neutralne, a przy okazji nie opisujące Wikipedii jako tylko "polskiej". Marcin Łukasz Kiejzik
_______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
