2010/5/13 Daniel ~ Leinad <[email protected]> > > Jak ktoś jeszcze nie zauważył, na en wiki poza skórką, zmienił się wygląd > logo wiki. > > Już wspomniałem o tym na TO i zostało także napisane na facebookowym > profilu. > > A najwięcej szczegółów na blogu wmf. > > Ono jest takie małe, że przy kolnym odświeżaniu to chyba zniknie... :P > > pz > Leinad > I to tak - bez konsultacji, dyskusji? Po prostu zrobili logo, włączyli i tyle? O przełączeniu skórki była mowa, ale o logo? Ja tam osobiście wolałem logo w dotychczasowej wielkości.
Chociaż to poniżej też jest śliczne :-P http://upload.wikimedia.org/wikipedia/foundation/5/50/Wikipedia-puzzleglobe-V2_top.png Olaf _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
